Kocaman'a "şampiyonluk" eleştirisi!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ı "Öyle gözüküyor ki iki tarafta da şampiyon olmamız zor" açıklamalarının ardından Milliyet Gazetesi yazarlarından Ercan Güven dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.
news_image

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ı "Öyle gözüküyor ki iki tarafta da şampiyon olmamız zor" açıklamalarının ardından Milliyet Gazetesi yazarlarından Ercan Güven dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Aykut Kocaman'ın böyle bir açıklamayı yapmasında bildiği bir şeylerin olabileceğini ima eden Güven, "Rakibi ancak eksildiğinde yenebilecek bir Fenerbahçe için "Kupa'da ve Lig'de şampiyonluk şansı hakemler yüzünden tehlikeye giriyor" demek gerçekçi değil. Arızayı tam kavrayamamak veya görmezden gelip ikincil sorunlara odaklanmak sanki. Sahada olmayan futboldan hakemler bile şampiyon çıkaramaz. Bunca yılın futbol ustası Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin şampiyonluğuna hakemlerin engel olma ihtimalinden bahsediyorsa, burnuna ciddi kokular gelmiş olmalı.

"Yoksa Aykut Kocaman gibi emeğe saygılı adil bir hocanın hakemlere ayar vererek sinekten yağ çıkarma ihtimalini düşünmek bile istemeyiz değil mi? Ya da homurdanan Fenerbahçe taraftarına "düşman" göstererek kenetlenme amaçlamayı yakıştırabilir miyiz "Doğrucu Davut" Aykut Kocaman'a? Belli ki, canı yanmış hakemden ve kasıttan şüphelenmiş; uyarıyor. Bravo... Görevidir. Somut örneği Alper'in bacağı üzerinde gezinen Trabzonsporlular ve bir türlü çıkmayan kartlar olabilir mesela. Evet... Trabzonspor dokuz kişi kalsa Fenerbahçe maçı kazanıp şampiyonluk yolunda level atlardı muhtemelen. Peki, şampiyon olur muydu? Orasını bilemem!Benim bildiğim; rakibi ancak eksildiğinde yenebilecek bir Fenerbahçe için "Kupa'da ve Lig'de şampiyonluk şansı hakemler yüzünden tehlikeye giriyor" demenin gerçekçi olmadığı"

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ