"Kocaman ile uzun vadeli çalışılır..."
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da Fenerbahçemizin Konyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi.
news_image

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da Fenerbahçemizin Konyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi.

İşte o değerlendirmeler;

''KOCAMAN İLE KOCAMAN TAKIMI''
Aykut Kocaman'ın takımı ile Aykut Kocaman'ın eski takımı... Kaleler yanda olsa 6-2 Fenerbahçe kazanırdı. 5 tane santrafordan 3 tanesi sağlıksız diye yok bugün. Giuliano ile Valbuena'yı oynatıyor. Aykut Kocaman, fazla sabırlı bir insan.

''AYDINUS GÖBEK YAPMIŞ''
Fırat Aydınus için çok rahat bir maç olmuştur. Top şekli yapa yapa gidiyor. Habire oyuncuları yanına çağırıp konuşuyor bir şeyler. Baya da göbek yapmış.

''BİR ŞEY SÖYLER, 3 GÜN SONRA ANLARIZ''
Aykut Kocaman önemli şeyler söyler ama 3 gün sonra anlarız ne dediğini. Oyun içinde dakika dakika yönetiyor ama. Kafasının içinde oyunun değişiklikleri var. Bana sorsan Soldado ile başlardım.

''6'DA 6 OLMASI HALİNDE PRİM VARDI''
Osmanlıspor maçı sonrası Aziz Yıldırım, 6'da 6 yapılması halinde prim sözü verdı. 6'da 5 oldu ama yine primi vermesi lazım.

''KOCAMAN İLE UZUN VADELİ ÇALIŞILIR''
Aykut Kocaman ile asla kısa vadeli çalışmam. Uzun süreli çalışılır hoca ile. Hayat felsefesi sabıra dayalıdır. Aykut Kocaman ile çalışan başkanın da sabırlı bir insan olması lazım. Pırıl pırıl bir aile babasıdır. Aykut Kocaman eskiden sigara içerdi. Sigara içtiğinde seneye bu tarihe kadar içmeyeceğim diyordu ve gerçekten o tarihe kadar içmiyordu. Kesin bırakacağım dedi, bıraktı. 5 sene sonra evi taşıyacağım dedi, taşıdı.

''GIULIANO FORVET BAŞLADI''
4-6-0 ile başladı aslında ama Giuliano'yu forvet oynattı aslında. Sezon boyunca yapmamız gereken hatalar yaptık diyor ya hoca. Yedikleri gol de öyle oldu. Fenerbahçe'ye gol atmadılar, Fenerbahçe golü yedi.

''HESAPLARI TUTTU ASLINDA''
Yediği gole rağmen devam dedi, 12. duran toptan golü attı. 80'den sonra riskleri alacağım dedi. Son 10 dakikada da başka bir taktikle oynadı. Hesapları aslında oturdu. Uzatmada da iki net pozisyona girdi.

''MANYAMA ÖLÜ TAKLİDİ YAPTI''
Manyama, kimsenin yapamadığı kadar güzel ölü taklidi yaptı. Kalkmadı yerden.

''ISLA, ŞENER'DEN İYİDİR''
Bana göre Isla, Şener'den daha iyi ama Şener, daha iyi oynamaya başladı. İsmail çok iyi form tuttu. Giuliano ise kendi yerinde oynamaya başladı. Savunma dörtlüsünün tamamı yoktu bu maç. Stoperde sadece Neto var oynatabileceğin. Topal'ı defansa çekerse çok sevdiği Topal - Josef ikilisi bozulacak.

''KOCAMAN HATALI O TERCİHİNDE''
Kocaman'ın maça Soldado ve Alper ile başlaması gerektiğini düşünüyorum. Bence hatalı o tercihte. Şampiyon olmayı isteyen bir Fenerbahçe taraftarı olarak Aykut Kocaman'dan memnunum. Ben de isterim tek kale yapalım, ama kaleye gitmeyen Fenerbahçe ligin en çok gol atan takımı

''TÜRKİYE'DE GÜZEL ŞEYLER OLUYOR''
Türkiye'de çok güzel şeyler oluyor. Hakemlerin işi çok zor. Adaletli olmaları lazım. Gomis'in cezası bir maça düşüyor, Akhisarlı Lopes'in 3 maç duruyor. Gomis'in 1 maçı doğru ama Lopes'e de aynısı yapılması lazım.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
MobilTÜMÜ