Mehmet Büyükekşi açıkladı: TFF Başkanı olacak mı?
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için adı geçen Mehmet Büyükekşi, konu hakkında ilk kez Sporx'e konuştu. İşte ayrıntılar...
news_image

Türkiye Futbol Federasyonu, 17 Haziran'da seçime gidecek. Seçim öncesi henüz resmi bir aday çıkmazken, gündeme Gaziantep FK'nin eski başkanı Mehmet Büyükekşi'nin adı geldi. Bu gelişme üzerine Sporx, Mehmet Büyükekşi'ye ulaştı.

Futbol camiasında, Mehmet Büyükekşi'nin adı uzun süredir konuşulurken, 61 yaşındaki tecrübeli yönetici, ilk kez Sporx'e konuştu.

Mehmet Büyükekşi, Sporx'e yaptığı açıklamada "TFF başkanlığı için adımın geçmesi beni mutlu etti. Kulüplerden de bana telefonlar geliyor. Benim bu işi layıkıyla yapacağıma inanan arkadaşlarımız TFF başkanı olmamızı talep ediyor. Onlarında bu ilgisine ve güvenine ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.

Açıklamalarına devam eden Mehmet Büyükekşi "Sonuçta konu Türk futbolu ve çok hassas bir yer. Zamanın daraldığının farkındayım. Önümüzdeki hafta olumlu ya da olumsuz kararımı vereceğim." diye konuştu.

Birçok kulüp başkanı tarafından başkanlığa aday olması istenen Mehmet Büyükekşi'nin vereceği karar, şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

HABER: ALİ BUDAKsuperFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Sporx.com
MobilTÜMÜ