Kocaman: "Böyle şampiyon olunmaz"
Aykut Kocaman, bazı yorumcuların taraftarları olumsuz etkilediği görüşünde. Eksiklere rağmen Trabzon karşısında üstün oynadıklarını belirten Aykut Kocaman, buna rağmen eleştiri aldıklarına dikkat çekti.
news_image

Fenerbahçe, sezonun en kritik maçlarından Trabzon deplasmanını 1 puanla kapatırken, maç sonrası teknik direktör Aykut Kocaman'ın gazetecilerin sorularına verdiği yanıtlar dikkat çekiciydi.

Soruları gergin bir üslubla yanıtlayan tecrübeli çalıştırıcının bu görüntüsünün ana nedeni medyada takımına yöneltilen eleştiriler ve taraftarların bunlardan etkilenmesiydi.

Takımın özellikle iç sahada yuhalanmasından rahatsız olan sarı lacivertli çalıştırıcı, bu durumun takımı olumsuz etkilediği görüşünde. Oyuncularının Trabzonspor maçında verdiği görevleri harfiyen yerine getirmesi nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Kocaman, kalelerinde gördükleri ilk pozisyonun gol olmasından dolayı ise üzgün.

Giuliano, Skrtel,Janssen, Neto ve Şener'in yokluğuna rağmen maçın neredeyse tamamında Trabzonspor'dan üstün olduklarını düşünen Kocaman, buna rağmen eleştirildiklerini ifade ediyor.

Aykut Kocaman'ın özellikle bazı yorumculara sitemde bulunduğu ve bu isimlere önceki gece geç saatlerde mesaj atarak, yapılan eleştirilerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği öğrenildi.

Aykut Kcoaman, kendilerine yönelik olumsuz yorumların taraftarı da etkilediği ve bunun sonucunda takımının maçlarda haksız yere yuhalandığı görüşünde.

Aykut Kocaman'ın konu ile ilgili olarak sitemini yakınlarına, "Eğer şampiyon olacaksak hep birlikte olacağız. Ama bu şekilde şampiyon olunmaz. Eleştiri elbette ki olacak ama bütün bunlar bir mantık çerçevesinde olmalı. Taraftarlarımız her koşulda takıma sahip çıkmalı" sözleriyle dile getirdiği belirtildi.

Kocaman, Trabzon maçı sonrası yakımına yönelik eleştirilerden duyduğu rahatsızlığı şu sözlerle ifade etmişti: "Yorumcuların ve taraftarların bir kısmının futbola bakışlarında fark var. Bizim insanımız şu futbolu seviyor. Orta saha boş kalacak, ilerisi kalabalık. Hurraa oradan, hurraa diğer taraftan!.."

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 9
Kaynak :
Hürriyet
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ