"Alex'e yaptığının aynısını O'na yapıyor"
Valbuena'yı oyundan çıkartmasıyla gündeme oturan Aykut Kocaman'ı bu konunda en sert eleştiren isimlerden biri de Ahmet Çakar oldu.
news_image

Fenerbahçemizin Kayserispor ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Aykut Kocaman hedef haline geldi. Valbuena'yı oyundan çıkartmasıyla gündeme oturan Kocaman'ı bu konunda en sert eleştiren isimlerden biri de Ahmet Çakar oldu.

Aykut Kocaman'ın korkak bir teknik direktör olduğunu vurgulayan Çakar, Kocaman'ın daha önce Alex'e yaptığının aynısını bu kez de Valbuena'ya yaptığını iddia etti.

Aykut Kocaman'ın yıldız futbolcu düşmanı olduğunu iddia eden Çakar, ""Bir insanın analizi için önce geçmişte ne yaptığına bakacaksınız. Aykut Kocaman, Konyaspor'da Hleb'i kendinden bezdirdi. Alex ile pik yaptı. Alex, Fenerbahçe'nin efsanesiydi. Sonra Valbuena ve şimdi de Skrtel var. Valbuena ve Skrtel gibi oyuncular Kocaman'ı yiyebilir. Aykut Kocaman ciddi anlamda yıldız düşmanıdır. Kibar ayaklarıyla Şenol Güneş'e laf çakar. Galatasaray'a 'Suni puanlar var.' diyor. Bu Fenerbahçe şampiyon olacak mı? İkinci ol şampiyonluk kabul edelim" ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman'ın Kayserispor teknik direktörü Sumudica'nın "yancısı" olabileceğini iddia eden Çakar, "Aykut Kocaman için, "Teknik direktör değil, futbol sekreteri" demiştim. Aykut Kocaman, suni bir futbol sekreteridir. Aykut Kocaman, Sumudica'nın su taşıyıcısı olamaz" dedi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ