Fenerbahçe'miz fesih için beklemede
Fenerbahçemizde Van Persie sancısı devam ediyor! Kulüp A Takım listesinden çıkartılan Van Persie'nin sözleşmesi Fenerbahçe tarafından henüz fesh edilmedi.
news_image

Fenerbahçemizde Van Persie sancısı devam ediyor! Kulüp A Takım listesinden çıkartılan Van Persie'nin sözleşmesi Fenerbahçe'miz tarafından henüz fesh edilmedi. Van Persie'nin sözleşmesinin fesh edilmemesinin altında yatan iki neden ise transfer sürecini zora sokacak cinsten olarak gösteriliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'na Van Persie için sözleşmesinin fesih belgesi için herhangi bir gönderimde bulunmayan Fenerbahçe, bir yandan Van Persie diğer yandan da Feyenoord ile görüşmelerini sürdürüyor.

Kulüpten yıllık 4.9 milyon euro maaş alan Van Persie'nin, sarı-lacivertli kulüpten maaşının kalan kısmını da ödemesini talep etmesi ve Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcunun transferi için Feyenoord'dan bonservis bedeli istemesi süreci tıkayan gelişmeler olarak gösteriliyor.

Fenerbahçe, Van Persie ve Feyenoord ile anlaşmasının ardından Türkiye Futbol Federasyonu'na fesih işlemleri için belge gönderecek ve sarı-lacivertli kulüpteki "RVP" dönemi resmen kapanacak.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ