Derbinin şifresi; sakinlik
Teknik heyetimiz, Trabzon deplasmanında kendilerini zafer taşıyacak formülü açıkladı.
news_image

Teknik heyetimiz futbolcuların Trabzonspor karşılaşmasına hem fizik hem de psikolojik olarak kusursuz şekilde hazırlanmasını istiyor.

İdman dozajı her geçen gün artarken, zorlu deplasmanda karşılaşacakları senaryolarla ilgili sarı-lacivertli oyunculara her gün uyarılar yapılıyor.

Galibiyetin şifresini 'Sakinlik' olarak açıklayan teknik direktör Aykut Kocaman ve kurmayları, geçmiş yıllar üzerinden örneklemeler yaptı. Bu mücadelenin önemine dikkat çeken teknik heyet, "Bu maçın atmosfer olarak gergin geçeceği daha şimdiden belli. Trabzonspor'un son hafta puan kaybetmesi, bizim de zirve bu karşılaşmayı çok daha önemli kılıyor.

'2. YARININ EN ZORU' 

İkinci yarının belki de en zor dış saha mücadelesine çıkacağız. Eksiklerimizin çok olduğu bir gerçek. Sakatlara her maç yenisi eklense de inancımız da yüksek. Son yıllara bakıldığında Trabzon'da hep sakin kalarak kazandık. Yeni statlarında üzerimizdeki baskıyı daha da çok arttırmak isteyeceklerdir. Ne rakip oyunculara ne de seyirciye bakın. Sizden tek isteğimiz sadece işinize odaklanmanız. Siz baskıdan etkilenmediğiniz her karşılaşmayı kazandınız. Yine aynısını yapmalıyız" şeklinde uyarılar yaptı.

Takımda Trabzon'a karşı en çok forma giyen isim olan Volkan Demirel de arkadaşlarıyla konuşmalar gerçekleştiriyor.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ