Aziz Yıldırım'a Ali Koç çağrısı!
Fenerbahçemizde başkan Aziz Yıldırım'a başkan adaylarından Ali Koç'a koltuğu bırakması için flaş bir çağrı geldi. Bu çağrısı ise eski başkan Ali Şen yaptı.
news_image

Fenerbahçemizin eski Başkanı Ali Şen, CNN Türk'te Hakan Çelik'e 2018 Mayıs'ta yapılacak kongre öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Duayen futbol adamı, F.Bahçe Başkanımız Aziz Yıldırım'ın yerini Ali Koç'a bırakması gerektiğini vurgulayıp şöyle devam etti: "Ali Koç başkanlık için gerekli her şeye sahip. Fenerbahçeliler'de Ali Koç'a destek var. Aziz Yıldırım başkanlığa adaylığını koyuyorsa, kimse 'Neden aday oluyorsun?' diyemez. Kimsenin böyle bir haddi yok. Saçları beyazladı adamın. Aziz Yıldırım, Ali Koç'u yanına alsın, desin ki 20 yıldır iyisiyle kötüsüyle bu işi yapıyorum. Basın toplantısı düzenleyip 'Benim adayım Ali Koç'tur' desin. Yıldırım, Ali Koç'a desteğini açıklamalı. Müthiş bir şey olur. O tabloyu gören Fenerbahçeliler'in çoğu sevinçten ağlar." 

Ali Şen ayrıca "Aziz Yıldırım ve Koç F.Bahçe için yan yana gelmeli. Aralarında diyalog olsun istiyorum. F.Bahçe kulübünün sahipleri kongre üyeleri ve tribünlerdir. Ali Koç müthiş bir Fenerbahçelidir. Gençlik yıllarında New York'ta radyodan F.Bahçe'nin maçını 90 dakika takip ettiğini biliyorum." ifadelerini kullandı:

Ali Şen ayrıca "İstek olursa yeniden başkanlık yapar mısınız?" sorusuna "Hayır o dönemi geride bıraktım" dedi. 

'ERBAKAN, ERDOĞAN'I KURULA ALMAMA İZİN VERMEDİ'

Öte yandan Ali Şen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la arasında geçen eski bir anıyı şöyle aktardı: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı belediye başkanı olduğu dönem Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na alacaktım. Kendisi de istiyordu. Ama Necmettin Erbakan izin vermedi. O zaman gelseydi Türkiye'de birçok Fenerbahçe tesisi yapılmıştı.'

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 3
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
MobilTÜMÜ