"Aykut Kocaman yüzde 90 ayrılıyor"
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım başkan seçilse bile teknik direktör Aykut Kocaman'ın görevinde kalma ihtimali çok az. Tecrübeli çalıştırıcının istifa mektubu henüz yönetime ulaşmadı. Ali Koç'un ardından Aziz Yıldırım'ın da Aykut Kocaman ile yolları ayırmaya yakınlaştığı ifade ediliyor.
news_image

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile gelecek sezon devam edilip edilmeyeceği konusu gün geçtikçe olumsuza doğru gidiyor.

Bilindiği gibi Kocaman, istifasını cuma günü yazılı olarak ileteceğini, mektubu değerlendirip değerlendirmeme konusunu 3 Haziran sonrasında seçilecek yönetime bırakacağını ifade etmişti. Ancak dün itibarıyla sarı-lacivertli kulübe Aykut Kocaman cephesinden mektup ulaşmadığı öğrenildi.

ALİ KOÇ YABANCI HOCADAN YANA

Mektup konusundaki belirsizlik sürerken, "Kocaman gelecek sezon Fenerbahçe'nin başında olacak mı?" sorusunun yanıtı şu an için "Yüzde 90 hayır" şeklinde. Başkan adayı Ali Koç'un seçilmesi halinde yabancı bir hoca ile yoluna devam edeceği, Aykut Kocaman'a teşekkür ederek yolları ayıracağı ifade ediliyor. Mevcut başkan Aziz Yıldırım ise daha önce Kocaman'la devam sinyali vermişti.

KUPADAN DOLAYI TEPKİ VAR

Ancak Türkiye Kupası'nın kaybedilmesinin ardından gelen tepkiler nedeniyle Aziz Yıldırım cephesi de Kocaman ile yola devam etme konusunda pek istekli değil.

Bu durumda kim seçilirse seçilsin, Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'de devam etme ihtimali hayli azalıyor. Bugünkü tablo, ikinci kez Fenerbahçe'nin başına gelen Kocaman'ın bu macerasının bir sezon süreceğini gösteriyor

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 3
Kaynak :
Sabah
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ