Aykut Kocaman bildi!
Fenerbahçemizde Aykut Kocaman'ın çok konuşulan ''Puan farkı suni'' açıklamasının ardından 6 haftada neler yaşandı? Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'miz kaç puan kaybetti?
news_image

Fenerbahçemizin Süper Lig'de Kasımpaşa'yı mağlup etmesi ve önceki gün de Galatasaray'ın derbide Beşiktaş'a kaybetmesinin ardından yine Aykut Kocaman'ın çok konuşulan sözleri akıllara geldi.

Osmanlıspor maçının ardından 'istifa' sinyali vermesine rağmen daha sonra görevine devam eden Aykut Kocaman, Süper Lig'in 8. haftasının ardından çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Kocaman, şampiyonluk yarışındaki rakiplerinden Galatasaray'ı işaret ederken ''İki taraf açısından da bakıldığı zaman suni bir puan farkı var şu an'' ifadelerini kullanmış ve şampiyonluk yarışındaki rakiplerinin de puan kayıpları yaşayacağını belirtmişti.

''SUNİ'' SÖZLERİNDEN SONRA GALATASARAY 11 PUAN KAYBETTİ

Aykut Kocaman'ın 8. hafta kullandığı bu sözlerinin ardından Spor Toto Süper Lig'de, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki fark 5 puan azaldı. Galatasaray, o dönemden sonra ligde alabileceği 18 puanın sadece 7'sini hanesine yazdırabildi.

Süper Lig'de 8. haftayı Galatasaray 22, Fenerbahçe ve Beşiktaş 14 puanda kapatmıştı. O dönemden sonra Galatasaray Aykut Kocaman'ın da tahmin ettiği gibi Süper Lig'de 11 puan kaybetti. Sarı-kırmızılı takım bu hafta Beşiktaş'a mağlup oldu ve 14.haftayı 29 puanda kapattı.

Aykut Kocaman'ın ''suni'' ifadelerini kullandığı dönemden sonra Süper Lig'de Fenerbahçe 12 puan toplarken, Galatasaray sadece 7 puan toplayabildi.

PEKİ O TARİHTEN SONRA SÜPER LİG'DE NELER YAŞANDI?

Aykut Kocaman'ın ''Fark suni'' sözlerini kullandığı hafta Süper Lig'de durum (Puan)

(22) - Galatasaray
(14) - Fenerbahçe
(14) - Beşiktaş

Spor Toto Süper Lig'de 14. haftaki durum

(29) - Galatasaray
(26) - Fenerbahçe
(26) - Beşiktaş

Aykut Kocaman'ın tartışmalara yol açan sözlerinden önce Galatasaray ile Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki 8 puanlık fark, 13. hafta sonunda 2 puana kadar indi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ