"Aykut hocayı çok üzdük"
Her kötü skordan sonra en çok tartışılan isimlerden biri olan Alper Potuk; taraftarlarımızı, yönetimimizi ve Aykut Kocaman'ı çok üzdüklerini belirterek, "Artık toparlanma vakti geldi" diye konuştu.
news_image

Fenerbahçemizin milli futbolcusu Alper Potuk önemli açıklamalarda bulundu.

Arkadaşlarıyla sürekli daha çok çalışıp daha kenetlenip zor günleri atlatmayı konuştuklarını ifade eden Alper Potuk yakın çevresine, "Sezon başından bugüne istediklerimizi gerçekleştiremedik. Şans da hiç yanımızda olmadı" dedi.

Başarılı oyuncumuz, "Aldığımız sonuçlarla taraftarı, yöneticilerimizi ve Aykut hocayı çok üzdük. Artık kayıpsız devam etmeliyiz ve bunu da başaracağız" ifadelerini kullandı.

"ELEŞTİRİ HEP VARDI"

Takımın kötü sonuçlar aldığı zaman sadece kendi hakkında değil, tüm futbolcuların hakkında çeşitli spekülasyonlar üretilmesine artık alıştığını belirten Potuk, söylentilere değil, işine odaklanarak bu ortamdan sıyrılmayı denediğini ifade etti.

Zor bir sakatlık döneminden çıktığını belirten Alper Potuk, bir futbolcunun sakatlık sonrasında maç ritmini yakalamasının kolay olmadığını ifade ederek, "Ne kadar isteseniz de ne kadar çalışsanız da kaldığınız yerden devam edemiyorsunuz.Aynı seviyeye gelmek için zaman gerekiyor. Ancak böyle bir zamanımız maalesef yok. Fenerbahçe gibi bir takımda oynuyorsanız her zaman ve her koşulda başarılı olmak zorundasınız" şeklinde konuştu.

"FAZLADAN ÇALIŞIYORUM"

Sergilediği futbol hakkında yapılan eleştirileri her zaman saygıyla karşıladığını belirten yıldız futbolcumuz, "Ama ben gerçekten çok çalışıyorum. Takım antrenmanları dışında sürekli ekstra çalışmalar yaparak en hızlı şekilde formumu yakalamak için çok büyük bir istekle çabalıyorum. Ve bu çalışmalarımın karşılığını alacağıma inanıyorum" diye konuşuyor.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
MobilTÜMÜ