Abdullah Kığılı kararını verdi!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile sürpriz bir şekilde bir araya gelen sarı-lacivertli camianın önemli isimlerinden Abdullah Kiğılı buluşmanın ardından açıklamalarda bulundu.
news_image

Fenerbahçemizin Başkanı Aziz Yıldırım ile sürpriz bir şekilde bir araya gelen sarı-lacivertli camianın önemli isimlerinden Abdullah Kiğılı buluşmanın ardından kamuoyunda meydana gelen dedikodulara son noktayı koydu. Beraberinde yöneticilerden Önder Fırat ve işadamı Yüksel Çağlar ile birlikte yemekte Aziz Yıldırım ile bir araya gelen Kiğılı bu buluşmanın ardından sessizliğini bozdu.

"Kim seçilirse seçilsin seçildiği gün benim başkanımdır. Çünkü ben Fenerbahçeliyim" diyen Kiğılı, yönetime girecek iddialarına "Asla" diyerek son noktayı koydu.. Ne Aziz Yıldırım'ın ne de Ali Koç'un listesinde yer almayacağını açıklayan Kiğılı, "Asla böyle bir şey yok. Bu düşüncemi daha öncede dile getirdim ve yönetimlerde görev almayacağımı ilettim. Ama görevde olmasam da dışardan kulübüme maddi ve manevi hizmetlerim devam edecek. Çünkü ben Fenerbahçeliyim. Kim seçilir bilemem. Ama seçimlerde kim seçilirse seçilsin seçilen kulüp başkanı ertesi gün benim başkanımdır ben onun hizmetinde olurum. Dışardan maddi ve manevi desteğimi yaparım" dedi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ