Yüzmede hedef zirve!
4-20 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Turnuvalarda mücadele edecek olan Fenerbahçe Yüzme Şubemiz sporcuları, Fenerbahçe Burnu’nda bulunan Yüzme Şubemizde hazırlıklarını sürdürüyor.
news_image
4-20 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Turnuvalarda mücadele edecek olan Fenerbahçe Yüzme Şubemiz sporcuları, Fenerbahçe Burnu’nda bulunan Yüzme Şubemizde hazırlıklarını sürdürüyor. Bu şampiyonalar öncesinde Fenerbahçe Yüzme Şubemiz antrenörleri İbrahim Aksoy ve Yasin Atıl, kulübümüzün internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Yasin Atıl: “Zirve için çalışıyoruz”
“Önümüzde yoğun bir yarışma programı var. 4-6 Aralık tarihlerinde Türkiye Şampiyonası Ön Eleme Yarışları olacak. Ardından 11-13 Aralık’ta Milli takım seçmeleri var. 17-20 Aralık tarihlerinde de Türkiye Açık Yaş Şampiyonası düzenlenecek. Yüzme Şubesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Çocukların zirveye ulaşmak için yoğun çalıştığı bir süreçteyiz.”

İbrahim Aksoy: “Her yarışta en fazla kupayı kazanmak için çalışıyoruz”
“04-06 Aralık 2015 tarihinde Burhan Felek Yüzme Havuzunda Türkiye Şampiyonası Ön Eleme  Yarışları, 11-12-13 Aralık 2015 tarihinde Tozkoparan Yüzme Havuzunda  Milli Takım Seçme ve Türkiye Şampiyonası Ön Eleme (Rio Akredite) Müsabakaları ve 17-20 Aralık 2015 tarihinde Tozkoparan Yüzme Havuzu’nda 2015-2016 Türkiye Kısa Kulvar Türkiye Şampiyonası yapılacak.  Yarışların hepsine büyük önem veriyoruz. Bunların ardından bizim için de çok önemli olan Türkiye Kategori Şampiyonası var. Bundan önceki Şampiyonada 8 kupanın 6’sını biz aldık. Şimdi ise 4 kupa veriliyor ve hedefimiz bu 4 kupanın hepsini kazanmak. Bunu başaracak güçteyiz. İyi bir hazırlık döneminden geçtik.”superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL