Yıldız oyuncunun cevabı bekleniyor!
Aykut Kocaman’ın onay verdiği Gaitan’ın kararı bekleniyor. Menajeri Jose Iribarren’in de kendisine Fenerbahçemizi tercih etmesini söyledi.
news_image

Fenerbahçemizin sol bek transferi dışında bitirmek istediği bir diğer mevki ise sağ açık. Sarı-Lacivertli takımımız, bu mecvki için Atletico Madrid'in Arjantinli yıldızı Nico Gaitan'ı istiyor. Atletico'da sakatlığının da etkisiyle fazla formna şansı bulamayan Gaitan da ayrılmak istiyor. İlk tercihi ise Boca Juniors'tı.

MENAJERİ DEVREDE 
Ancak Boca Juniors, Gaitan'ın ücretinin tamamını karşılamaya yanaşmayınca ibre Fenerbahçe'ye dönmüştü. Gaitan'ın Fenerbahçemizin teklifini düşündüğü, Atletico Madrid'in ise sorun çıkarmayacağı belirtiliyor.

MAĞDUR OLMAZSIN! 
Gaitan'ın menajeri Iribarren'in de Arjantinli futbolcu ile görüştüğü ve kendisine Fenerbahçe'ye gitmesi konusunda telkinde bulunduğu bildirildi. Menajer Iribarren'in, "Fenerbahçe'de sürekli oynayabilir, kendini bulursun. Maddi açıdan da mağdur olmazsın" dediği belirtildi.

GAİTAN GELİRSE SİSTEM 4-3-3 OLACAK
Fenerbahçemize yakın kaynaklar Gaitan'ın transferi durumunda Nabil Dirar'ın ortaya sahaya çekileceği ve yeni sistemin 4-3-3 olacağını belirtiyorlar. İlk yarının genelinde 4-2- 3-1 ile oynayan Fenerbahçe zaman zaman 4-3-3 ve 4-4-2 sistemini de kullanmıştı. (Takvim)

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Renault Fluence
MEMURDAN ÇOK TEMİZ FLUENCE
45.000 TL
Renault Symbol
Renault Symbol - JOY DİZEL ECO MOTOR
47.500 TL
Opel Astra
DAHA UYGUNU YOK GELEN ALIR -97 OTOMATIK
19.999 TL
Chery Taxim
Chery Taxim - 1.5 PANELVAN
12.500 TL