Saha içi organizatörü artık Giuliano!
Brezilyalı yıldızımızla özel bir görüşme yapan teknik patron Aykut Kocaman, sambacıya iki sorumluluk birden verdi. Giuliano hem atakları yönetecek hem de ikinci forvet görevini üstlenecek
news_image

Aykut Kocaman kanatta beklentileri karşılayamayan Brezilyalı yıldızımız Giuliano'yu yeniden esas mevkiine çekme kararı aldı. Dirar'ın yokluğunda görev yaptığı sağ kanatta kaybolan sambacıyla özel bir görüşme yapan Kocaman, Giuliano'ya "Yeni Alex" olma görevi verdi.

Hücum organizasyonlarının Mathieu Valbuena üzerinde yığılmasından rahatsız olan tecrübeli teknik adamımız, Giuliano'ya "Takımın beyni sen olacaksın. Pas merkezi olarak tüm topları sen dağıtacaksın, ataklara yön vereceksin, ayrıca hücumlarda Janssen'e yaklaşarak ikinci forvet görevi üstleneceksin" talimatı verdi. 

Giuliano'dan savunmaya da katkı sağlamasını isteyen Kocaman "Top rakipteyken pres seninle başlayacak. Ancak esas görevin takımı hücuma kaldırmak" dedi

HÜCUMLAR KALABALIKLAŞACAK

Gerçek mevkiine geri dönecek olan Giuliano, Aykut Kocaman'ın bu yaklaşımını sevinçle karşılarken, "Ben görevden kaçmam. Verilen sorumlulukları yerine getirmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım" diye konuştu.

Kanatta zorlandığını itiraf eden Brezilyalı, forvet arkasında çok daha verimli olacağını belirtirken "Uyum sürecini tamamladık. Ben arkadaşlarımı, onlar da beni tanıdı. Artık çok daha iyi şeyler yapabileceğiz" ifadesini kullandı. Bu arada skor kısırlığından rahatsız olan Kocaman hücum varyasyonlarına ağırlık verirken, oyuncularımızdan ceza sahasında daha kalabalık olmalarını istedi. Aykut Hoca yaptırdığı çalışmalarda rakip ceza alanında en az 4 oyuncu bulunması üzerinde duruyor.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Fiat Doblo
AĞIRLAR ANIL OTOMOTİV'DEN HATASIZ FIAT D
53.500 TL
Fiat Doblo
16 VALF 1.3 MULTIJET PREMIO DUBLO ÇİFT S
27.500 TL
Tofaş Kartal
Tofaş Kartal - S
13.000 TL
Tofaş Kartal
Tofaş Kartal - S
13.000 TL