Ozan Tufan için kaptan devreye girdi
Kendisine kulüp bulamayan Ozan Tufan, Aykut Kocaman'dan özür dileyecek. Kaptan Volkan da genç yıldız için aracı olacak
news_image

Fenerbahçemizin büyük umutlarla transfer ettiği Ozan Tufan beklenen patlamayı bir türlü yapamamış, bu sezon ise disiplinsizliğiyle bardağı taşırmayı başarmıştı. Kendisine verilen şansları iyi değerlendiremeyen Ozan, taktik disipline uymadığı için kesik yiyince tam anlamıyla havlu atmıştı.

Aynı süreci yaşayan Mathieu Valbuena, teknik direktör Aykut Kocaman'ın uyarılarını dinleyip kendisine çekidüzen verirken, genç yıldız bildiğini okumaya devam etmişti. Kocaman, toparlanması gereken süreçte, çabasıyla değil gece hayatıyla gündeme gelen Ozan'ı kafasından silerken, millî oyuncu da kariyerini Avrupa'da sürdürme kararı almıştı. Ancak, sezon başında aldığı tekliflere güvenen Ozan Tufan'ın yüzüne bugün kimse bakmıyor.

AYKUT KOCAMAN NE DİYECEK?

Aykut Kocaman'ın gönderilmesi yönünde rapor verdiği Ozan, Avrupa'da kendisine kulüp bulamayınca, çareyi Fenerbahçe'ye sarılmakta buldu. 22 yaşındaki oyuncu hocasından özür dileyerek kendisine son bir şans verilmesini isteyecek.

Ozan'a Fenerbahçe'ye geldiği günden beri büyük destek olan kaptan Volkan Demirel de bu konuda aracılık edecek. Volkan'ın Ozan'ın affedilmesi için Kocaman'la görüşeceği belirtirken, hocanın vereceği karar konusunda bir netlik yok.

Kolay karar almayan, aldığı karardan ise kolay kolay geri dönmeyen yapısıyla bilinen Aykut Hoca'nın, iyi bir teklif gelmesi halinde Ozan'ı göndermesi, ancak elde kalırsa kazanmak için fırsat tanıyabileceği belirtiliyor.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Tofaş Kartal
Tofaş Kartal - S
12.000 TL
Peugeot 206
Peugeot 206 - Xt 1.4 Hdi 5 Kapi
23.500 TL
Tofaş Kartal
Tofaş Kartal - S
12.000 TL
Peugeot 206
Peugeot 206 - Xt 1.4 Hdi 5 Kapi
23.500 TL