"Ocak ayını sabırsızlıkla bekliyorum"
Makedonya Futbol Federasyonu tarafından “Yılın en iyi genç futbolcusu” ödülüne layık görülen Profesyonel Futbol Takımımızın genç oyuncusu Eljif Elmas, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.
news_image
Ödüle layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu ifade eden genç futbolcu, Fenerbahçemizde her şeyin çok iyi gittiğini ve çok mutlu olduğunu belirtti. Taraftarlarımızın da desteğiyle sezon sonu şampiyonluğun geleceğine vurgu yapan genç futbolcu, başlamak için ocak ayını dört gözle beklediğini söyledi.

Makedonya’da en iyi genç oyuncu seçilmesiyle ilgili Eljif, “Seçildiğim için çok mutluyum. İnşallah böyle başarılar daha sonra da gelir. Aileme, milli takımım ve eski takımım Rabotnicki’ye çok teşekkür ederim. Çünkü onlar beni çok desteklediler. İnşallah Fenerbahçe’ye de çok katkım olur” dedi.

Fenerbahçemizde çok mutlu olduğunu belirten Eljif, “Burada çok mutluyum. Hepsi beni çok seviyor. Buradaki hava çok güzel. Her şey çok iyi gidiyor. Ben de başlamak için dört gözle ocak ayını bekliyorum” diye konuştu.

Taraftarlarımıza da çağrıda bulunan Eljif, “Onlar bizi hep desteklesin, sezon sonunda şampiyon olacağız” ifadelerine değindi.

Son olarak Takımın gidişatıyla ilgili değerlendirme yapan Eljif, “Takım daha iyiye gidiyor. İnşallah hep böyle kazanmaya devam ederiz.  Böyle devam edersek kupada da ligde de şampiyon oluruz” diyerek sözlerini noktaladı.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Otoyol / Iveco Kamyon
Otoyol / Iveco Kamyon - 120-14
46.500 TL
Fiat Doblo
ÇİFT SÜRGÜLÜ FULL FULL ÖZELLİKLİ 2010 DO
29.650 TL
Karsan J9
2011 KARSAN J10 KISA 14 1 KİŞİLİK ALİMİN
30.500 TL
Volkswagen Polo
89,000 KMDE SIRALI LPGLİ EXTRALI 2004 VO
33.650 TL