Lens'in bonservisi alınacak mı?
Jeremain Lens, Fenerbahçe'ye transferi için babasını gönderdi! İşte Fenerbahçe'nin Jeremain Lens'in bonservisini alması için yaptığı son hamle: Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Jeremain, Sunderland'li yöneticileri ikna etmek için babası Ricardo Lens'i görevlendirdi. Baba Lens, oğlu Jeremain Lens'in 1 yıl daha Fenerbahçe'de kalması için bastıracak
news_image

Jeremain Lens, Fenerbahçemizde kalacak mı? Fenerbahçemize geldiği günden itibaren taraftarın sevgilisi olan Jeremain Lens, Sunderland'a dönmek istemiyor.

Hollandalı yıldız, her fırsatta, "Sunderland'in oyuncusuyum ama Fenerbahçe'de kalmak istiyorum. İşler benim dışımda gelişiyor" derken, kalmak için de her yolu deniyor. Lens son olarak babası Ricardo Lens'ten yardım istedi. Baba Lens, bu hafta içinde İngiltere'de Sunderland yönetimi ve kulübün teknik direktörü David Moyes'le bir görüşme yaparak en azından oğlunun gelecek sezon da Fenerbahçe'de kalmasını sağlamaya çalışacak.

"EMENİKE VE VAN DER WİEL İŞİMİZE YARAMAZLAR"

Fenerbahçe kulübü, kiralık olarak takımda yer alan Lens'in 9 milyon Euro'luk (yaklaşık 36 milyon TL) bonservis ücretini aşağı çekmeye çalışırken, kadro dışı bıraktığı Emenike ve Van der Wiel'i takasta kullanmayı önermişti. Ancak Sunderland menajeri David Moyes bu iki ismi "İşimize yaramazlar" diyerek istememişti.

 

  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Sabah
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Mobil
Volkswagen Passat
PASSAT 1.6  TDI   TR DE TEK  3977 KM
105.000 TL
Isuzu Otobus
Isuzu Otobus - Citimark
120.000 TL
Opel Vectra
Opel Vectra - 2.0 Cd 16v
21.750 TL
Honda Civic
Öğretmenden Değişensiz Tertemiz Bakımlı
47.500 TL