Kamp raporu; Bu yüklemeye sakatlık az
Fenerbahçemizin teknik heyeti Antalya kampından çıkan sonuçtan memnun kaldı.
news_image
Fenerbahçemizde Aykut Kocaman, Antalya kapının çok verimli geçtiğini düşünüyor. İlk devrelerin sonlarına doğru yakaladıkları çıkışın, 2. yarının başında da sürmesi gerektiğini belirten deneyimli hoca, tüm planlarını bunun üzerine yaptı. Geçmiş F.Bahçe tecrübesinde de 2. bölümde lige ağırlığını koyan Aykut hoca, bu yıl da aynı yoldan gidip şampiyonluk ipini göğüslemenin peşinde.

Amaca ulaşmak için kampa hazır gelen futbolculara ağır bir program uygulandı. Yüksek şiddetli idmanlar salon çalışmaları ile desteklenirken, oyuncularda kas ağrıları, buna bağlı kanama ve yırtıklar tespit edildi. Neto, Dirar, Janssen, Mehmet Ekici, Elif, İsmail sakatlanıp, idman kaçıran isimler oldular. Bunlara Josef ve Hasan Ali ve eklendi. Son olarak Şener de 1. derecede yırtıktan ötürü Göztepe maçını kaçıracak.

2. VE 3. DERECE YOK

BU futbolcuların sakatlık yaşaması camiada endişe yaratsa da teknik heyet bu durumun normal olduğunu düşünüyor. Hazırlanan detaylı aporlar çerçevesinde doktorlarla da sürekli olarak irtibat halinde olan teknik patron Aykut Kocaman, Antalya kampındaki çalışmaları şu sözlerle özetledi:

"Ciddianlamda ağır idmanlar yaptık. Bu durumun neticesinde 1. derece yırtıklar normal. Ancak takımda 2. ve 3. derecede yırtık sakatlığı bulunan kimse yok. Bu gerçekten çok sıra dışı. Bu yükleme şiddetine, az sakat verdik diyebiliriz. Disiplinli idmanların meyvelerini 2. yarıda toplayacağız."superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Mobil
Opel Astra
YENİ ASTRA 2010 1.3CDTİ DİZEL OTOMATİK
46.900 TL
Tofaş Doğan
SEN ANLAT AŞKI ALANYA BEN ANLATTIĞIM ZAM
13.000 TL
Ford Ka
Ford Ka - City 1.3i
15.500 TL
Renault Clio
Renault Clio - Authentique 1.5 Dci
20.500 TL