Hocamızdan ''milli'' terapi
Ülkeleri Dünya Kupası vizesi alamayan oyuncularımız, İstanbul'a moralleri bozuk geldi. Oyuncularımızın morallerini düzeltmek Aykut Kocaman'a düştü...
news_image
Milli araya Akhisar mağlubiyetiyle giren F.Bahçemizde milli takımlarında boy gösteren oyuncularımız İstanbul'a moralsiz döndü. Mehmet Topal, İsmail, Ozan Tufan gibi ay-yıldızlı formayı terleten oyuncularımızın dışında Janssenli Hollanda, Martin Skrtelli Slovakya ve Islalı Şili 2018 Dünya Kupası vizesi alamadı. 

Özellikle İzlanda maçındaki performansıyla çok eleştirilen Mehmet Topal'ın yanı sıra yer aldığı grupta en kötü 2. olarak play-off oynama hakkını kaybeden Skrtel'in moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Nabil Dirar'ın formasını giydiği Fas, Rusya'ya göz kırparken, son kadroya çağrılmayan Giuliano'nun ülkesi Brezilya ve Neto'nun takımı Portekiz bu yaz dünyanın en büyük organizasyonuna katılmaya hak kazandı.

'TOPARLANIN!'

Milli takımlarından üzgün dönenleri ayağa kaldırma işi de teknik direktörümüz Aykut Kocaman'a kaldı. Oyuncularımıza 1 gün fazladan izin veren ve dünkü antrenmana kadar dinlenmelerini talep eden başarılı teknik adamımız, dünkü çalışmada yüzleri asık isimlere "Elbette her futbolcu Dünya Kupası'nda vitrine çıkmanın hayallerini kurar. Ancak ülkenizin bu turnuvaya katılmamasının tek sorumlusu sizler değilsiniz. Şimdi toparlanın ve F.Bahçe için savaşmaya başlayın. Önümüzde çok önemli maçlar var. Sizi kafa olarak toparlayacak tek şey seri 3 puanlar" ifadelerini kullandı.

'Derbiden önce kayıp yaşamayalım'

Fenerbahçe'nin son dönemde Kadıköy'deki maçlarda zorlanması Aykut Kocaman'ın gözünü korkutuyor. Başarılı teknik adam derbi diye adlandırılan mücadelelerde ezeli rakiplerine sahayı dar etseler de diğer takımlara karşı yaşanan puan kayıplarının artık son bulmasını istiyor.

Akhisar mağlubiyetinin özgüven kaybına neden olduğunu itiraf eder Kocaman, öğrencileriyle yaptığı toplantıda şunları söyledi: "Tam ritmimizi bulmuşken son maçtaki kaza hesaplarımızı bozdu. Ancak önümüzde telafi edecek maçlar var. Derbiden önce kayıp istemiyorum. Eğer 2'de 2 yaparsak önümüz açılacak. Nispeten daha rahat geçecek bir fikstür bizi bekliyor. Önemli olan sizin havaya girmeniz.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Ford Fiesta
Ford Fiesta - 1.4 Tdci Comfort
19.000 TL
Ford Fiesta
Ford Fiesta - 1.4 Tdci Comfort
19.000 TL
Fiat Doblo
AĞIRLAR ANIL OTOMOTİV'DEN HATASIZ FIAT D
53.500 TL
Fiat Doblo
AĞIRLAR ANIL OTOMOTİV'DEN HATASIZ FIAT D
53.500 TL