"Fenerbahçe'ye yakışır savaşın"
4'te 4 yapmanın öz güveni içinde olan Fenerbahçemizde teknik patron Aykut Kocaman, fark çift hanelerdeyken telaffuz ettiği 'Şampiyon olacağız' tahminini şimdi daha bir gür sesle söylüyor ve ilk yarıdaki kalan 2 maç için dikkat çekiyor.
news_image

Fenerbahçe'miz adına sezon pek de iyi başlamamıştı. Üst üste gelen puan kayıpları ve sonrasında Aykut Kocaman'ın 1-1'lik Osmanlıspor maçı sonrası "Gereğini yapacağım" sözü olayı istifaya kadar götürmüştü. Ancak haftalar ilerledikçe ve puan farkı çift hanelere çıktıkça Kocaman'ın söylemleri hep aynıydı. Galatasaray'ın takipçilerine attığı puan farkının suni olduğuna vurgu yapıyor, aranın kapanacağını işaret ediyor ve üstüne basa basa, inana inana şampiyon olacaklarını ifade ediyordu. Gelinen süreçte zamanın Aykut Kocaman'ı haklı çıkardığı bir gerçek. Puan farkı bırakın çift haneleri tek maçlık bir duruma kadar indi. Zirvedeki takımlarla makas daraldı.

"Aynen devam edelim"

Başkanımız Aziz Yıldırım'ın arkasında durmasıyla görevine devam eden ve hiçbir şey olmamış gibi işine dört elle sarılan Kocaman şu anda daha bir öz güvenli ve mutlu. Aynı zamanda da çok umutlu. Takımla toplantısında "Dört final maçını kayıpsız geçmeyi başardık, artık kaldı 2 final maçı (Karabük ve Konya). Bu iki maçı da kayıpsız geçerek devre arasına 35 puanla girmeliyiz. Sezon başında fazlasıyla puan kaybettik artık puan kaybetmeden yolumuza devam etmeliyiz. Zor günlerdeki reaksiyonunuz beni geleceğe yönelik daha da umutlandırıyor. Herkeste taşın altına elini koyma gayreti var ve bundan son derece memnunum. Kalan iki maçta da F.Bahçe'ye yakışır savaşçı mücadeleci futbolumuzu sürdürmeliyiz" diye konuştu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Volkswagen Passat
PIRIL PIRIL  PASSAT YENİ 2008 MODEL 1.6
53.500 TL
Ford Focus
Ford Focus - 1.6 TREND X  DİZEL HATASIZ
82.000 TL
Ford Focus
Ford Focus - 1.6 Tdci (90) Trend Sw
43.500 TL
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan - 1.4 TSİ  WHİTE NİGHT
85.000 TL