PES 2016 Güncelleme, transfer yaması
Futbol oyun severlerinin en çok takip ettiği ve hayranlıkla oynadığı PES 2016 en çok satılan oyunlar arasında yerini almıştır.
news_image

Her yıl neredeyse yok satan bu oyun, gelişen teknolojilere ayak uydurarak kullanıcılarına zevkli bir oyun dünyası getirmektedir. Oyun haberlerinin yayınlanmasından sonra en fazla merak edilen ‘Ne Zaman Çıkacak’ sorusundan sonra ‘Oyunun Yenilikleri’ konusunda da merak uyandırmayı başaran PES 2016, oyun dünyasında yerini aldıktan sonra kullanıcıları tarafından seri bir şekilde takip edilmektedir.

Bu yıl çok iddialı ve cesur bir şekilde karşımıza çıkan PES 2016, yapılan PES 2016 güncelleme sayesinde futbolcuların attığı çalımlar, efektler ve kalecilerin gerçek duruşları dikkat çekiyor. Hızlı bir oyun tarzı sunması ve serinin önceki oyunlarından ayrı bir şekilde kurgulanması da önemli. Futbolcuların gerçekleştirdiği hareketler maçın oynanmasını da etkiliyor. Yani karşılaşmaya yön veren bu hareketler, son zamanlarda PES 2016 yamaları sayesinde ayrı bir şova dönüştürülebiliyor. Maçı gerçekten hissederken maçın kontrolünü elinize alabileceğiniz PES 2016, fizik sistemi ve yapay zekâ da düşünülmüş. Bu oyunu oynarken sahadaki futbolu düşünmeniz gerekiyor. Yani daha fazla taktik ağırlıklı bir futbol gerektiriyor. Futbol oyunlarına uzak olan kullanıcılar için de tavsiye edilen PES 2016, gerçekçiliğin ulaştığı son nokta diyebiliriz.

PES 2016 ile gelen yeniliklere bakmaya devam edecek olursak, oyuncuları çarpışma sistemine de yer verilmiştir. Yani dinamik fizik sisteminin çok güzel bir şekilde kurgulandığı oyunda futbolcuların gerçeği bire bir yansıtan çarpışmaları dikkat çekiyor. Topu sürerken ciddi anlamda topa sahip olduğunuzu da hissedebilmeniz sağlanıyor. Hızlı oyuncuların atak yaparken ne kadar heyecanlı bir atmosfer oluşturacağını da oyun içerisinde görmeniz mümkün hale getirilmiş.Master League değişiminin de yaşandığı PES 2016’da, kendi takımınızı yaratma imkânı sunulmuştur. Ayrıca Pes 2016 Spor Toto Süper Lig yamasıyla beraber oldukça merak edilen bu oyunun yenilikleri arasında takım ve amblemleri istediğiniz gibi değişme şansına da sahipsiniz. Takım ruhu özelliğinin sonuna kadar hissedildiği PES 2016, lisanslı ligleriyle beraber kusursuz bir oyun olarak piyasada yer alıyor.

Futbol çılgınlarının PES 2016 karşısındaki heyecanı ve takımı ayakta tutma çabalarının yer alacağı ve konsolda oynanmasının tercih edildiği bu oyun birçok oyuncu tarafından desteklenmeye devam ediliyor. Daha güçlü futbolcuların oyunda yer alması, mücadeleci bir takım oyununun ortaya çıkmasını sağlamıştır. Keskin ve gerçekçi grafiklerle PES 2016 oyunu kendini kanıtlamış ve dinamik bir oyun havası yaratmıştır. Ayrıca hava durumlarındaki değişiklikler de oyuna net bir şekilde aktarılarak gerçekçiliğini doğrulamıştır. Oynanış bakımından çok orijinal bir şekilde tasarlanarak birçok oyuncunun hevesle oyuna bağlanmasını sağlayan PES 2016’da kendi takımınızı kurabilir ve menajerlik özelliklerinizi sahaya yansıtabilirsiniz. İlk olarak efektleriyle göz dolduran ve gerçekçi oyun yapısıyla şahane bir yapıt olan PES 2016, yılın en iyi oyunları arasındadır. 

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL