Fm 2016 taktik, güncelleme, genç yetenekler
Çıktığı ilk günden beri muhteşem bir şekilde merak ve tavsiye edilen FM 2016, yenilenen özellikleriyle birlikte çok daha gerçekçi bir oyun tarzı ortaya çıkarıyor.
news_image
Aynı heyecanı artık farklı simülasyonlarla oynayabilir ve farklı paketlerde yayınlanan bu oyunu artık mobil cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Şimdi ise dikkat çeken özelliklerini paylaşmaya devam edelim.
FM 2016 taktiksel anlamda birçok yeniliğe gitmiştir. Bu konuda birçok detayın görüldüğü oyunda 


FM 2016 taktik özellikleri de son derece güzel kurgulanarak sizlere sunulmuştur. İster kendi kulübünüzü oluşturarak başlayabilir isterseniz de kendi takımınızı farklı bir lige ekleyerek oynayabilirsiniz. Birçok taktik özelliğini bu şekilde kurgulayabilir ve efsanevi bir oyunun heyecanını yaşayabilirsiniz. FM oyunu bu konuda tüm detayları ve görsel temalarını sizlere sunmuştur. Ayrıca teknik direktörün saha kenarına yakınlığı ve hareketleri de dikkat çekmektedir. Ayrıca dikkat çeken FM 2016 wonderkids özelliği de çok güzel bir oyun heyecanının beraberinde getiriyor. Her yıl güncellenen listelere göre futbolcular birçok kulübe transfer edebiliyor ve bu oyuncular ileride transfer edildiğinde kazancınızı artırabiliyorsunuz. FM severlerden tam not alan ve bu özelliği ile dikkatleri üzerine çeken FM 2016 bu anlamda başarılı bir oyun kurgusu ortaya çıkarıyor. Hayalinizdeki takımı oluşturarak çok güzel bir menajerlik heyecanı yaşamak isteyenlerin tek adresi şüphesiz FM 2016 olmuştur.FM 2016’nın dikkat çeken bir diğer kurgusu ise FM 2016 Transfer yaması oyuncuların kalbini fethetmeye devam ediyor. Yayınlandıktan sonra hemen hemen herkesin kullandığı ve bu konuda gerçekçi bir yol izleyen FM, UEFA ya da Şampiyonlar ligine giden takımların tam listesi ve kadrosunu da sizlerle buluşturuyor. Takımların sezon sıralamaları da büyük bir titizlikle sıralanıyor. Oyunda yer almayan bazı oyuncular ek profillerle oyuna girişi yapıldı. Ayrıca PTT 1.lig de yeni yabancı kuralı da bu yamada yayınlandı. Yasaklı takım ve oyuncuların cezaları da oyuna yansıtıldı. Bu anlamda birebir gerçekçi bir oyun tarzı karşımıza çıkıyor. Yapmanız gereken tek şey FM’nin bu özelliklerinden yararlanmak ve oyunu doyasıya yaşamak olacaktır. Fm 2016 hataları ve çözümlerine ulaşma ayrıcalığı da cabası.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Fiat Fiorino
13 PEŞİN 1050 TL SENETLE VADELİ 1.3 DİZE
27.500 TL
Fiat Fiorino
13 PEŞİN 1050 TL SENETLE VADELİ 1.3 DİZE
27.500 TL
Lada 2110
Lada 2110 - Vega Sedan 1.5i
10.000 TL
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL