"Bir heyecan var, umarım kursakta kalmaz"
Fenerbahçemizin Başkan adayı Ali Koç, "Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesi'nde", "Ali Koç ve Fenerbahçe" adlı söyleşi de konuştu.
news_image

Fenerbahçemizin Başkan adayı Ali Koç, "Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesi'nde", "Ali Koç ve Fenerbahçe" adlı söyleşi de konuştu.

Fenerbahçe'nin birleştirici bir rolü olduğunu ifade eden Koç, "Son dönemde artan bir üye sayısı var, bu artıştan memnunum. Kulübe son dönemde üye olanlar var, insanlar değişim istiyor, belki de o ümidi ben de görüyorlar. Bir heyecan var ve inşallah bu heyecan kursakta kalmaz. Ben ve arkadaşlarım değişik bir yola çıktık, seçilirsek seçilmezsek de Fenerbahçe'nin menfaatlerine uygun olsun" dedi.

1907 Fenerbahçeliler Derneği Başkanlık sürecini de anlatan Koç, "6-0'lık Galatasaray zaferimizin olduğu yıl 1907 Başkanı oldum. 2006'da şampiyonluğu kaçırdığımızda sarı kırmızı ve siyah beyaz bayraklarla Fenerbahçe'ye küfür edede gidiyorlardı yollarda. Ertesi gün kızım Leyla doğdu. O üzüntü ile doğdu mu, doğmadı mı bir şey anlamadım" ifadelerini kullandı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 2
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Opel Astra
YENİ ASTRA 2010 1.3 DİZEL SIFIR GİBİ 90
47.900 TL
Volkswagen Passat
2011 MODEL PASSAT F1 DSG ŞANZUMAN OTOMAT
76.600 TL
Fiat Albea
AGIRLAR ANIL OTOMOTİVDEN FİAT ALBEA 1.2
24.900 TL
Opel Astra
Opel Astra - sedan 1.3 Cdti (95) Sport
54.500 TL