Haberler 23 Mayıs 2011 Pazartesi | 12:15
Benim adım Alex...
GÖRÜNTÜLÜ - Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex de Souza şampiyonluğun ardından konuştu.
news_image

Fenerbahçe'nin elde ettiği şampiyonlukta en önemli paya sahip olan isim şüphesiz Alex de Souza'ydı. Alex attığı 28 golle, gol krallığını da elde etti. Brezilyalı yıldız, kazanılan şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulundu.

Alex'in sözleri şöyleydi: "Benim için ve takımımız için oldukça sıkıntılı bir sezon oldu. Ben ve takımımız çok iyi bir çıkış yakaladık. Sezon başında Türkiye'de tartışıldım, bir kaç ay kendi kendime bunun analizini yaptıktan sonra en iyi cevabı futbol oynayarak verceğimi düşündüm. Sonuç olarak kendimi kanıtladım, takım olarak da çıkışa geçerek şampiyonluğa uzandık. Çok mutluyuz.

Şu andaki sakin görüntümün altında fırtınalar kopuyor. Kafamdan binbir tane film geçiyor. Sezon başında sıkıntılı anlar yaşadığımda da sakindim ama içimde fırtınalar kopuyordu. Eşim yanımda olmasaydı, burada olmayabilirdim. Ama bazı şeyleri kanıtlamam gerekiyordu ve bunu başardım. Benim için çok anlamlı ve ismimi kazıdığım bir şampiyonluk oldu.

İlk yarıda oynadığımız Sivas maçında bu Sivas maçına kadar namağlup bir takım var. Bursa maçında verilmeyen penaltı vardı. 17 senedir profesyonel futbol oynuyorum, bu kadar sıkıntılı bir dönem yaşadığımı hatırlamıyorum. Bursa maçında berabere kalarak aleyhimize bir durum oluştu. Ama sonuç olarak daha sonra yine tüm maçlarımızı kazandık ve hak edereke şampiyonluğu kazandık."video
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Bugün
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil