"Ali Koç başkan olursa..."
Habertürk Gazetesi yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçemizde Ali Koç'un başkan olması durumunda Aykut Kocaman'a rağmen tribünlerin tıka basa dolacağını iddia etti.
news_image

Habertürk Gazetesi yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçemizde Ali Koç'un başkan olması durumunda Aykut Kocaman'a rağmen tribünlerin tıka basa dolacağını iddia etti.

Fenerbahçemizde Aykut Kocaman'a karşı güvensizlik, inançsızlık olduğunu ifade eden Çelikler, "İki derbi ile ilgili detaylı kritikleri maçların ardından yaptım. Özetleyelim: Lig derbisinde Beşiktaş skor olarak kazandı, oyun olarak da fark attı. O maçın ardından Beşiktaş morallendi, güveni tavan yaptı; şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlandı. Rakibiyle aynı puanda bulunan F.Bahçe'de ise ciddi tepki oldu. Kırılgan bir hale gelindi yine karamsarlık bulutları sardı. Bunun temel sebebi hocaya olan inançsızlık gibi görünse de Fenerbahçe bir yönetsel depresyon yaşıyor. İlk kez "başka bir ümit" görüyorlar ama depresyonun sebebi olan Aziz Yıldırım zihniyetinden kurtulamama ihtimalini de biliyorlar" dedi.

Ali Koç'un başkan olması durumunda Fenerbahçe'de taşların yerine oturacağını ima eden Çelikler, "İddia ediyorum. Yarın Ali Koç başkan olsun, Aykut Hoca'ya rağmen tribünler full olur takım da şampiyon olur. Çünkü sinerji geri gelir" ifadelerini kullandı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
Mobil
Fiat Doblo
2011 FİAT DOBLO PREMİO 1.6 105 HP FATURA
38.750 TL
Ford/otosan T.connect
Ford/otosan T.connect - 75 LİK 1.8 Tddi
40.500 TL
Opel Meriva
Opel Meriva - 1.6 16v Essentia
28.250 TL
Renault Fluence
Renault Fluence - 1.5 Dci Extreme
48.500 TL